1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.25

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_235.jpgV předposledním turnaji ligy hraném ve Velké Bystřici nás čekala mužstvo Postřelmova a následně pak Troubelice, od kterých se jako vždy očekával kvalitní zápas.

Jenže vše bylo jinak ještě před příjezdem na halu, kdy jsme se dozvěděli, že Troubelice nedorazí k utkání a zahrajeme si tak jen s Postřelmovem. To nám nakonec i vyhovovalo, jelikož díky velkému počtu omluvenek v týmu musel trenér Hanusek tým doplnit novými tvářemi. A tak nás doplnil Patrik Liška z A-týmu, Radek Pluskal z B-týmu a dvojice juniorů Adam Zmrzlík s Adamem Novákem. Pro neúčast Troubelic šel do pole z branky Konečný, tento tah však měl později hořkosladkou příchuť.

FBS Olomouc C – TJ Postřelmov 6:4 (1:1, 2:1, 3:2)

Začátek utkání naznačil, že by se mohl hrát jednoduchý zápas, když Hanusek předložil Pírkovi a ten zase propálil vše před sebou. Následně se však hra otočila a Postřelmov si lehce dělal, co chtěl, tomu však bránil v bráně s vypůjčeným dresem abnormální velikosti Kowolowski, který mimochodem pěkným zákrokem zneškodnil nařízené trestné střílení hned v úvodu zápasu. Přesto se však soupeři podařilo vstřelit branku po nedůsledném odbránění situace a první třetina tak skončila 1:1. Prvním skórujícím týmem v druhé třetině byl Postřelmov, avšak ještě do konce druhé třetiny jsme stačili otočit vývoj zápasu, když vymetl pavučinku v bráně Konečný a po něm stejně tak Schneider. Před koncem druhé třetiny při obraném zákroku se Konečnému obrátilo koleno jinam, než mělo a zápas, stejně tak jako sezóna pro něj skončila. Po deseti sekundách třetí třetiny se trefil opět Schneider, kterému nahrával Pírek a o tři minuty později právě Pírek po nahrávce Hanuska. Poslední náš gól pak v šesté minutě vstřelil premiérově za C-tým Pluskal, kterému nahrával Zmrzlík. Při pohledu na stav 6:2 si už každý myslel, jak je vše rozhodnuté, avšak hráči Postřelmova svým sympatickým výkonem utkání řádně zdramatizovali, když snížili až na 6:4. To však bylo vše a my se mohli radovat z dalších, už však nedůležitých bodů.

Branky a asistence: Willmann (Švec), Willmann (Stehlík), Roletzký (Doubek), Pírek (Stehlík), Willmann (Pírek), Roletzký (bez asistence), Willmann (Pírek), Stehlík (Pírek), Doubek (Roletzký), Pírek (Stehlík), Pírek (Willmann), Willmann (Stehlík), Willmann (Stehlík), Pírek (Stehlík), Roletzký (Lička), Doubek (Mach)

Orel Jednota Troubelice – FBS Olomouc C 0:5k

Kontumované utkání pro nedostavení se Troubelic k zápasu.

Celým tým s novou chemií makal na plné obrátky a je třeba poděkovat všem, kteří doplnili naše řady. Stejně tak je třeba poděkovat hráčům Postřelmova za velmi příjemný a férový zápas. V lize patří tento tým rozhodně k těm hrající fair-play. Snad se Konečného koleno a případné vazy brzy uzdraví. Tomu všemu pomůže i zkušený ortoped MUDr. Tomáš Douvek. Při posledním zápase hraném v Postřelmově si pak přebereme pohár za první místo v lize. Zdraví Vás olomoucké legendy z C-týmu :)

Sestava: Kowolowski – Radek Pluskal, Jan Schneider, Tomáš Pírek, Radek Řečínský, Michal Hanusek, Patrik Liška, Jiří Konečný, Aleš Mach (C), Adam Novák, Adam Zmrzlík