1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_180.jpgTým rezervy mužů se vydal v sobotu 27. 1. 2018 do haly Naparia v Hranicích. Předvedli neočekávaný výkon i výsledky.

JAMAJKA KOJETÍN 4:3 – (0:1, 3:2, 1:0)

Na přímý souboj o první místo tabulky nastoupil do branky po zranění gólman Martin Přibyl a svojí premiéry se zhostil obstojně. Zápas začal lépe soupeř, využil hned ze začátku svou přesilovku, kdy byl vyloučen Palásek za bránění ve hře. A Olomouc nabídnutou přesilovku využít nedokázala. Před první přestávkou byl vyloučen Liška opět za bránění ve hře a následně Pluskal za sekání zezadu, jelikož Jamajka neproměnila přes Přibyla trestné střílení. Oslabení 3 proti 5 jsme ustáli ale bez gólu.
     Začátkem druhé třetiny jsme neproměnili další přesilovku. Pak se ale roztrhl pytel s góly před druhou přestávkou. Nejprve jsme otočili zápas a vedení strhli na svou stranu. Jako první se prosadil Chmelík, z dorážky protlačil míček gólmanovi mezi nohama a podruhé vymotal míček středem. A poté jej následoval Liška od mantinelu nad zadní nohu po standardce z rohu. Jenže následně padly míčky i do naší branky, nejdřív z dorážky na malém brankovišti a následně hned po buly od mantinelu do zadní šibenice.
     Třetí třetina se nesla ve znamení vyloučení soupeřů, za 13 minut hry posbírali 18 minut trestných. My dokázali využít alespoň tu první přesilovku 5 na 3, kdy Borik trefil na zadní tyčku ze zatažení. Druhou přesilovku 5:3 jsme již drželi hru v poklidu a došli si pro vydřené vítězství.

HRANICE  B  0:3 – (0:1, 0:1, 0:1)

Do branky nastoupil Julius Zlámal, ale nestačil se ani moc rozkoukat a hned ze začátku inkasoval z oslabení, kdy byl vyloučen Skokan za bránění ve hře. Jenže přestože jsme drželi balón více my, tak nám hra vázla už při rozehrávce a soupeř chodil do nebezpečných brejků.
     I začátkem druhé třetiny nám padl hned gól tentokrát z brejku. Koncem druhé části nám byly nabídnuty dvě přesilovky a následně i začátkem třetí třetiny ještě jedna, ale bohužel jsme nevyužili ani jednu. Ta první byla také v důsledku, že Mandátová těsně neproměnila nájezd.
     Místo toho byl v půlce poslední části vyloučen Kořenek za nedovolené vrážení a soupeř tuto přesilovku nakonec využil. Ke konci zápasu jsme ještě protočili sestavu, což trochu pomohlo k závěrečnému tlaku, ale ne dostatečně na vstřelení alespoň čestné branky. Juniorského gólmana jsme tak překonat nedokázali a ani bohužel ani porazit tým z chvostu tabulky.