1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2017-2018_2017_159.jpgDo Kostelce na Hané se 16.12.2017 vydal tým mužů B společně s jednou zástupkyní ženského pohlaví Petrou Mandátovou a těmi nejvyššími cíli.

TJ Sokol Kostelec na Hané B - 3:2 ( 1:1, 0:0, 2:1)
Do branky nastoupil Julius Zlámal a celé utkání předváděl parádní výkon. Začátek utkání byl trochu nejistý. První gól vstřelil soupeř a až v 11. minutě. Olomouc naštěstí zvládla před přestávkou srovnat, trefil se kapitán Hruška. V druhé třetině se skóre neměnilo, přestože nám byly nabídnuté 2 přesilové hry.
Rozhodovalo se tedy až v poslední části. Hned ve 3. minutě se prosadil Skokan po přesném passu Mandátové a následnému samostatném úniku z obrany.  V 9. minutě se konečně trefil kanonýr Chmelík. Soupeř pak ještě v 11. minutě zvládl snížit, ale naštěstí jsme zvládli vedení udržet až do konce, ať už díky 3.přesilovce, nebo důsledné koncentraci.

SKK2 Prostějov  B - 5:11 (3:4, 1:4, 1:3)
Soupeř nastoupil s 2 hráči A týmu a 4 juniory, kteří  si z utkání nakonec udělali exhibici. Na začátku vstřelili hned 2 slepené góly. Z našeho týmu zvládl odpovědět Chmelík a Hruška.  Ovšem srovnaný stav dlouho nevydržel. V 11. minutě si šli sednout hráči obou týmů na trestnou lavici za hrubost.  Ve hře 4na4 jsme za okamžitě 5 sekund po buly inkasovali kolem tyčky a za dalších 10 sekund opět srovnal náš junior Frýda. Ovšem před přestávkou si soupeř stáhl vedení zpět na svou stranu.
V 2. třetině zvládl ještě naposled srovnat kapitán Hruška. Pak ovšem začala kanonáda soupeře po našich chybách nebo nekoncentraci. Skóre tak bylo hned 4:8 a náš gólman Ondřej Kyselý se nechal i přes jeho kvalitní výkon vystřídat. Ve třetí třetině pak Prostějov přidal ještě další 3. Hráči Olomouce už byli fyzicky vyčerpaní a tak se nezmohli ani k závěrečnému tlaku. Každopádně zápas dostal ještě grády, když se trefila jediná žena dne, zástupkyně A teamu žen, Mandátová.