Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2017_009.jpg29.1.2016 odehrála mužská rezerva první novoroční turnaj doma na Rooseveltce. V cestě nám tentokrát stála Litovel a Lipník nad Bečvou.

FBS Olomouc B – FBC TJ Tatran Litovel 6:6

První zápas se rozjel snově. Již v 8. minutě vedla Olomouc 3:0 díky produktivnímu útočnému triu Kaňovský-Hruška-Ondroušek a soupeři nezbylo nic jiného, než dotahovat. Ve druhé třetině se obraz hry vyrovnal, ale stále jsme vedli o 3 góly. To, co se však stalo v poslední periodě je nepochopitelné. I přes 2 vstřelené góly jsme dokázali také 5 inkasovat a v poslední minutě jsme tak přišli o vyhraný zápas. Zápas jsme si prohráli sami. Litovel rozhodně nebyla kvalitnějším celkem.

Branky: 2x Ondroušek, Kaňovský, Hruška, Štěpáník, Duda

FBC Cannibals Lipník – FBS Olomouc B 5:9

Ve druhém zápase proti nám stál Lipník, který se plácá kdesi na chvostu tabulky a pro nás to neměl být těžký zápas. Opak se však samozřejmě stal pravdou. I přes posily z řad juniorů (Tichý, Blana) a nejproduktivnější hráčku z ženského elitního týmu se zkušenostmi ze švédské Allsvenskan Alči Sklenářové nás čekal těžký zápas. Proti nám stáli statní pánové, kteří měli o pár desítek kil navíc a v soubojích nám to dávali těžce sežrat. V zápase jsme vždy ztráceli po gólu, který jsme pak smazali, abychom zase další dostali. U všech prvních pěti gólů opět stála 1. lajna s nečekaným lídrem, kdy si Tomáš Hruška připsal za tento zápas 3+3. Výraznou měrou se podílel Patrik Kaňovský zejména jako dvorní nahrávač (1+3), ale i Lukáš Ondroušek (2+1). Do druhé třetiny to byl zkrátka výsledkově vyrovnaný zápas s jasnou převahou na hřišti, která byla prokázána v dominantnost až ve třetí třetině, kterou jsme vyhráli 4:0 a zkušeně došli k výhře.

Branky: 3x Hruška, 2x Ondroušek, Kaňovský, Palásek, Duda, Blana

Sestava: Šauer – Duda, Pluskal, Smékal, Linhart – Kaňovský, Hruška, Ondroušek, Šiška, Palásek, Štěpáník ©, (Tichý, Blana, Sklenářová – jen 2. zápas)

CeskyFlorbal

Partneři: