Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_098.jpg18.12.2016 se v nedalekém centru textilního a lihovinového průmyslu konalo další pokračování Olomoucké ligy mužů.

V prvním zápase čekali na naší rezervu přerovští Bisoni. Ve druhém zápase pak obávaní „pivní chlapci“ z Libiny.

FBS Olomouc B – IBK Bisons Přerov 3:1

V prvním zápase nás čekal nováček soutěže. Zápas byl nečekaně vyrovnaný, ale v průběhu zápasu se začala prosazovat zkušenost a tak jsme vyhráli první zápas.

FBS Olomouc B – FBC Beerboys Libina 11:7

Ve druhém zápase nás čekala nevyzpytatelná Libina. Od zápasů s tímto týmem nelze nic čekat. Někdy vyhrajete, někdy prohrajete. To tak bohužel pociťují všechny celky v této lize už asi 10 let… Tentokrát se štěstí přiklonilo na naší stranu. Gólů padalo více do soupeřovi svatyně a i když je výsledné skóre celkem vyrovnané, tak realita byla jiná, protože asi 3 góly jsme dostali ke konci zápasu. Zápas jsme tedy jednoznačně ovládli a vezeme domů zasloužených 6 bodů.

Z individualit je třeba vyzdvihnout výkon Kuby Charváta, který se skvěle adaptoval v Olomouci a prosazuje své zkušenosti z divizního Uničova. Nemůžeme ale ani zapomenout na velký návrat Michala Hanuska, na kterém žádná zápasová absence nebyla vidět!

Sestava: Varnavčin – Minář, Majer, Sedlář, Duda – Chodil, Jurco, Hanusek, Hruška, Charvát, Štěpánik

CeskyFlorbal

Partneři: