1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2016-2017_2016_132.jpgV sobotu 5. 11. 2016 se odehrály další zápasy na 3. turnaji Olomoucké ligy mužů. Naši muži vyrazili do Hranic v oslabené sestavě, a to pouze s 9 hráči a 1 brankářem.  Rezervu mužů čekali soupeři FBC Hranice B a TJ Sokol Kostelec na Hané B. Oba týmy se drží na předních příčkách tabulky.

FBS Olomouc B – FBC Hranice B 3:5
Zápas byl velice vyrovnaný. Na začátku hry oba soupeři čekali na první kroky toho druhého. Na obou stranách byli šance, ale ani jednomu z týmů se nepodařilo skórovat. Stav po první třetině byl 0:0. V druhé třetině se však skóre měnilo. Nerozhodný stav nejprve prolomili naši muži díky povedené akci Kořenka. Avšak o minutu později Hranice dorovnaly. To jako by probralo jejich hráče. A začala velká přetahovaná o výsledek. Bohužel se mužům z Olomouce nepovedlo tento souboj vyhrát, a tak hranice vedly po druhé třetině 4:3. V poslední třetině se stále bojovalo o výsledek, bohužel se Olomouci již nepovedlo skórovat, a tak jako vítěz z tohoto zápasu vychází hraničtí hráči se skórem 3:5.

FBS Olomouc B – TJ Sokol Kostelec na Hané 4:2
Do druhého zápasu nastoupila Olomouc proti Kostelci na Hané. Kostelec měl menší výhodu toho, že to byl pro ně první zápas soboty. To že se Olomouc plně nekoncentrovala bylo poznat hned na začátku zápasu, kdy už v druhé minutě vedl Kostelec 0:1. To ovšem probudilo Olomouc z transu a v 7. minutě po asistenci od Smékala upravil stav utkání Milan Skokan na 1:1. Kostelec se však bránil, jak mohl a po rychlé akci byl opět zápas v jejich režii při stavu 1:2. Ke konci třetiny naši muži díky kapitánu Pluskalovi vyrovnali utkání na 2:2. V dalších dvou třetinách FBS Olomouc přidala ještě dva góly, v každé třetině jeden. O to se postarali hráči Petr Kořenek a Milan Skokan. Díky výborné formě brankáře Jana Šauera zápas skončil 4:2 pro Olomouc.

FBS Olomouc – FBC Hranice B 3:5 (0:0, 3:4, 0:1), rozhodčí: Wollný, Šotola
FBS Olomouc – TJ Sokol Kostelec na Hané 4:2 (2:2, 0:1, 0:1), rozhodčí: Wollný, Šotola

Sestava: Šauer (G) - 6. Skokan, 23. Smékal, 13. Špaček - 18. Jurco, 15. Kořenek, 3. Pluskal (C), 21. Poláček, 13. Sedlář, 7. Václavek.