1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00

b_150_100_16777215_00_images_2015-2016_2015_027.jpgV neděli 18. 9. 2016 se v Kostelci na Hané rozjel další kolotoč Olomoucké ligy mužů.

Náš mužský B-tým čekaly na úvod rezervní týmy domácího Kostelce a nedalekého Prostějova. FBS vs. TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 2:3 Zpočátku utkání byla iniciativa na naší straně, ale gólman kosteleckých Blaha držel domácí ve hře skvělými zákroky. V první třetině tak gól nepadl, ale ve druhé periodě se obraz hry změnil v klasický souboj o střed hřiště a nelze určit tým, který by měl herně navrch. Byl to ale právě domácí Kostelec, kdo se dostal do vedení. Kostelec se ve třetí třetině dokonce dostal do tříbrankového trháku, když se prosadil Drčka. V poslední minutě však Olomouc začala hrát a slepené góly Borika a Sedláře znamenaly zkorigování výsledku na konečných 2:3. K vyrovnání bohužel nepřispěla ani závěrečná power-play. FBS vs. SK K2 Prostějov B 5:5 Ve druhém zápase nás čekal B-tým prostějovského SK. V tomto zápase jsme opět měli zpočátku více ze hry my a dokonce jsme se dokázali brankově prosadit, konkrétně Minář a Janoušek. Do konce první třetiny však prostějovští dokázali snížit zásluhou exolomouckého Čmely a Krnáče. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:0 po trefách Halíře a Lišky. Ve třetí třetině se však opět do hry dostal Prostějov, který dorovnal na 4:4. Ve třetí třetině se prosadil Hruška po pěkné nahrávce Janouška a vše vypadalo na hubené 3 body. Jenže za Prostějov se ještě stihl prosadit Machač a přisoudil tak oběma mužstvům 1 bod do tabulky!

Sestava: Varnavčin - Fuhrmann, Duda, Majer, Minář - Hruška, Pluskal, Halíř, Smékal, Sedlář, Borik, Janoušek, Liška (2. zápas)