Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_055.jpgJiž tradiční letní soustředění ženské složky FBS Olomouc se letos uskuteční v nové podobě a na novém místě.

Tradiční horský Karlov u Malé Morávky a s tím spojený týdenní pobyt na hotelu Kamzík letos děvčata vymění za úplně nové prostředí v malebném horském městečku Jeseník. „Karlov nám již začínal být malý a také začínal být cenově nedostupný. Když k tomu připočteme velmi malou tělocvičnu, tak plus pro tuto lokalitu hrálo pouze krásné prostředí" sděluje šéftrenér ženské sekce. Jeseník znamená takový malý restart, kdy bychom chtěli soustředění zaměřit více sportovně. K tomuto nám pomůže úplně nová multifunkční sportovní hala do které přejdeme z ubytování suchou nohou a přilehlé sportovní zázemí (bazén, fotbalový stadion, posilovna). Děvčata tak budou mít plnohodnotné florbalové tréninky po celý týden a budou mít tak možnost se kvalitně připravit na další náročnou sezonu. Okolí městečka Jeseník nabízí také velmi dobré přírodní podmínky pro zdárný průběh této akce a tak určitě nebude chybět tradiční výstup na některý z přilehlých jesenických vrcholů či oblíbená závěreční diskotéka a také noční hra sděluje Martin Pejzl. Propozice k soustředění naleznete na našem webu v „sekci letní soustředění“ nebo také zde.

CeskyFlorbal

Partneři: