Klub

Ženy čeká vyvrcholení sezóny v podobě druhého víkendu play-down. V Praze mohou sérii ukončit a udržet soutěž pro Olomouc i na další sezónu.

Skromnost, vůle, odhodlání. Právě tyto charakterové vlastností jednoznačně patří Martině Pejzlové (*2000), mladé krvi olomouckého týmu žen.

FBS Olomouc vede po úvodních zápasech 1. kola play-down nad Sokolem Královské Vinohrady 2:0 a především ve druhém utkání měla na vítězství notný podíl brankářka domácích Martina Franková.

Píše se březen 2016. Je jasné, že do play-off se nepodívají nejen Vinohrady, které skončily 11., ale také Olomouc, které po loňské účasti v play-off chyběly na nejlepší osmičku pouhé dva body.

Lukáš Frydrych (*2001) je kovaným prototypem talentovaného forvarda. V olomouckém klubu patří mezi hlavní pilíře dorosteneckého týmu, který momentálně okupuje první příčku.

Před týdnem jsme nabídli pohled primárně funkcionářský, i když Petr Bernard má v klubu také svého potomka.

Na ženy Olomouce čeká na závěr základní části pořádná jízda.

Dřina, ale minimální ohodnocení. Realita mnohých sportovních činovníků v tuzemsku.

Sice nepatří mezi olomoucké odchovankyně, i tak se však už po krátké anabázi v klubu etabluje mezi brankařské talenty ženské sekce.

Příběh Jana Šauera (*1997) ukazuje, že na plnění snů není nikdy pozdě. Jako brankář se poprvé dostal na florbalové palubovky až v juniorech.

MS 2017 Blava
 

CeskyFlorbal

banner SFF 2018 244x250 04

PatrneriExtraligy

Partneři: