Extraliga žen
1. SC TEMPISH VítkoviceCrazy Girls FBC LiberecFAT PIPE Florbal ChodovFBC ČPP Bystroň Group OstravaFBS OlomoucFbŠ BohemiansFBŠ SLAVIA Fat Pipe PlzeňIvanti Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceKM automatik FBK JičínPanthers PrahaTatran Střešovice
Web Ceskeho florbalu
Prague 2018

Klub

Psal se červen 2018, kdy proběhlo první setkání florbalových klubů Olomouckého kraje, kdy byly regionu představeny možné návrhy spolupráce.

Další utkání olomouckého ženského áčka, tedy Extraligy žen ve florbale, se bude konat v Přerově!

Jak jistě víte od 1. do 9.12.2018 se v Praze představí to nejlepší, co dnešní florbal může nabídnout.

Vedení FBS Olomouc, z. s. si dovoluje pozvat všechny své členy a fanoušky na charitativní vánoční punč, který bude prodávat FBS Olomouc ve stánku Nadace Dobrého místa pro život.

Akce proběhne dne 1. 12. 2018 od 10:00 - 22:00 hodin ve stánku Dobrého místa pro život. V letošním roce budeme opět pomáhat olomouckým SOHO Sledge hokejistům. Umístění stánku je stejné jako loňský rok, tedy na Horním náměstí, na rohu u Krajinské lékárny. Vánoční pohodu umocní možnost sledovat florbalové utkání v rámci MS v Praze mezi týmy ČR a Německa od 18:15 na obrazovkách u stánku.

Ještě jednou zveme všechny naše členy a příznivce, přijďte "pobejt" a podpořit dobrou věc!

 

Vedení FBS Olomouc si dovoluje pozvat všechny členy na  volební Valnou hromadu FBS Olomouc, z. s, se sídlem v Olomouci, Sukova 874/4, která se bude konat dne 13. 12. 2018 v 18.30 hod.  v prostorách zasedacího sálu č. 115, SŠP, Rooseveltova 79, Olomouc s tímto pořadem jednání:

Zahájení valné hromady
Schválení jednacího a hlasovacího řádu valné hromady
Volba orgánů valné hromady
Zpráva mandátové komise
Zpráva prezidenta klubu za sezónu 2017/2018
Zpráva revizní komise
Schválení řádné účetní závěrky za rok 2017
Představení kandidátů (každý kandidát max. 5 minut)
Volba vedení klubu
Schválení rozpočtu na rok 2019
Plán činnosti klubu na rok 2019
Diskuse
Závěr

Prezentace účastníků bude probíhat od 18.00 hodin v místě konání valné hromady – zasedací sálek č. 115,  SŠP Rooseveltova 79, Olomouc. Valné hromady se mohou účastnit všichni členové sportovního klubu FBS Olomouc. Rádi přivítáme i jejich rodiče a hosty.

Hlasovací právo mají pouze delegáti vyslání příslušným družstvem FBS Olomouc, a to v počtu jeden delegát za družstvo. Družstvem se rozumí oddíly FBS Olomouc přihlášené i nepřihlášené v době konání VH do oficiálních soutěží Českého florbalu, které však mají alespoň z části samostatně organizovanou činnost. Hlasovací právo mají i členové vedení.

Při volbě vedení klubu bude VH vycházet z návrhů, které budou předloženy emailem na elektronickou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 10. 12. 2018 včetně, s uvedením pozice na kterou daná osoba kandiduje (prezident, člen VV nebo člen revizní komise). Kandidát může být navrhován do více funkcí, s tím, že pokud bude zvolen do jedné funkce, tak již nemůže kandidovat na pozici další.
Náklady spojené s účastí na valné hromadě FBS Olomouc nehradí.                                                                            

V Olomouci dne 20. 11. 2018 výkonný výbor FBS Olomouc, z. s.

FBS Olomouc zveřejňuje speciální nabídku firmy TEMPISH, která bude spojená s turnajem elévek na SH Rooseveltova

Nový systém členských příspěvků schválený mimořádnou valnou hromadou platný od 1.9.2018 je uveden na níže uvedeném odkazu.
Vedení klubu si dovoluje upozornit, že Vaše příspěvky tvoří podstatnou část příjmů klubu a bez řádného či pozdního uhrazení vystavujete klub nepříjemné situaci.
Hráči, kteří nemají řádně uhrazeny příspěvky, nemohou nastoupit k soutěžním utkáním a tréninkům!
Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že pokud příspěvky zaplatíte jedou částkou na celý rok, máte slevu 500 Kč z této hodnoty. Tedy pokud máte platit 6500,- tak jednorázově můžete uhradit 6000,- Kč. Tato výhoda platí nejpozději do 15. října 2018.

Dále zveřejňujme systém slev, platný od 1.9.2018. Pro informaci kontaktujte sekretáře klubu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 605120453

Aktuálně platný systém příspěvků a slev naleznete zde: členské příspěvky

Poznámka: pokud hráč nastoupí během roku, tak platí za každý započatý měsíc, v období září-červen, 1/10 z celkové částky v jeho kategorii.

 

 

Vedení FBS Olomouc, z. s. zajistilo pro sezónu 2018/2019 tréninkové prostory pro jednotlivá družstva FBS Olomouc.

Dne 19.9.2018 proběhla mimořádná valná hromada sportovního klubu FBS Olomouc.

Vedení FBS Olomouc si dovoluje pozvat všechny členy na  na mimořádnou Valnou hromadu FBS Olomouc, z. s,  která se bude konat dne 19. 9. 2018 v 17.00 hod.  v prostorách zasedacího sálu č. 115, SŠP, Rooseveltova 79, Olomouc

MS 2017 Blava
 

CeskyFlorbal

Partneři: