Junky před maturiťákem zvládly 6 bodů

První kolo 2.ligy juniorek v roce 2019 jsme pořádali doma na SH Rooseveltova.

Hanačky vezou prohru z „Rumcajzova“

V sobotu 18. ledna vyjely olomoucká děvčata k utkání 18. kola Extraligy žen do Jičína.

Dorostenci zlatí na PFC 2019

První víkend v novém roce se olomoučtí dorostenci vydali na pražský turnaj PFC 2019.

Hanačky si zkomplikovaly cestu do play-off

V neděli 13. ledna nastoupily olomoucké hráčky proti Tatranu Střešovice k utkání, které bylo důležité pro oba týmy s 18 body.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_022.jpgV brzkých ranních hodinách vyrazila přípravka Sharks na turnaj do dalekého Jeseníka. Pouze v počtu 6 hráčů bojovala o slušný výsledek.

První zápas jsme odehráli proti Prostějovu, který se později stává vítězem celého turnaje. Zápas bych rozdělil na dvě půlky. První poločas a druhý poločas. Nevím, jestli hráči ještě rozběhávali dlouhou cestu, ale první poločas byl z naší strany naprosto tragický. Když jsme viděli s dalším trenérem stav po 5 minutách (9:0), měli jsme strach, aby zápas neskončil blamáží. Do druhého poločasu jsme vstoupili naprosto v jiném rozpoložení. Hráči bojovali a dodržovali přesně pokyny, které jsme po nich vyžadovali. Konečný výsledek byl 12:3.

Do dalšího zápasu jsme nastupovali proti Mohelnici. Od 1 minuty až do konce byl soupeř jasně lepší a na hřišti dominoval. Světelná tabule tedy ukazovala po závěrečném hvizdu rozhodčího 12:1 pro soupeře.

Po jedno zápasové pauze jsme poměřili síly s Lipníkem. Tohle byl úplný opak předchozích zápasů. Po celou dobu jsme dominovali a s přehledem jsme urvali první výhru na turnaji v poměru 8:3.

Do posledního zápasu s Jeseníkem jsme vstupovali s cílem zabojovat o konečné 3 místo na turnaji. Zápas se přeléval ze strany na stranu a o poločase byl stav 3:3. Kluci vstoupili do druhého poločasu s chutí zápas překlopit na naši stranu. Přestože se nám podařilo odskočit na rozdíl jedné branky, tak soupeř dokázal zápas otočit. Kluci se snažili zápas aspoň vyrovnat, ale už jim docházeli síly a na závěrečný nápor už neměli síly. Zápas jsme tak prohráli těsně 6:5.

Sestava:

Faltýnek, Neplech, Rataj, Stojan E., Stojan Š., Brzobohatý

Hodnocení:

První dva zápasy se nám nepovedly, ale poté jsme už předváděli lepší výkony. Pochvalu určitě zaslouží bratranci Stojanovi, kteří se podíleli na většině gólů. Výborně taky zachytal Filip Neplech. Celkově bych chtěl kluky pochválit za celý turnaj.

Závěrem děkuji rodičům za dopravu a za příjemný zbytek týdne.