Olomoucké ženy si finále Poháru nezahrají …

V úterý 13. listopadu nastoupily Hanačky do čtvrtfinálového utkání Poháru České pojišťovny proti týmu FBC OSTRAVA.

Starší žačky vítězí na turnaji v Ostravě

V sobotu, 10.11.2018 čekal starší žákyně další ze série turnajů jejich kategorie.

Elévky přivezly z Oder druhé místo

Tým elévek se v sobotu 10. 11. 2018 vydal poměřit své síly do Oder, kde se odehrál již třetí turnaj této kategorie.

Pavla Pejzlová před odjezdem na EFT: Asi mi vše dojde, až zazní hymna

Na klubovém webu FBS Olomouc se objevil první rozhovor s dnes již šestnáctiletou florbalistkou v roce 2016. Coby vítězka letní soutěže na sociálních...

Z pražské přestřelky si vezou Hanačky bod

Nedělní zápas ve střešovické Stodole připomínal přestřelku hodnou Divokého západu.

• Olomoucké ženy si finále Poháru nezahrají …

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00

b_150_100_16777215_00_images_2018-2019_2018_022.jpgV brzkých ranních hodinách vyrazila přípravka Sharks na turnaj do dalekého Jeseníka. Pouze v počtu 6 hráčů bojovala o slušný výsledek.

První zápas jsme odehráli proti Prostějovu, který se později stává vítězem celého turnaje. Zápas bych rozdělil na dvě půlky. První poločas a druhý poločas. Nevím, jestli hráči ještě rozběhávali dlouhou cestu, ale první poločas byl z naší strany naprosto tragický. Když jsme viděli s dalším trenérem stav po 5 minutách (9:0), měli jsme strach, aby zápas neskončil blamáží. Do druhého poločasu jsme vstoupili naprosto v jiném rozpoložení. Hráči bojovali a dodržovali přesně pokyny, které jsme po nich vyžadovali. Konečný výsledek byl 12:3.

Do dalšího zápasu jsme nastupovali proti Mohelnici. Od 1 minuty až do konce byl soupeř jasně lepší a na hřišti dominoval. Světelná tabule tedy ukazovala po závěrečném hvizdu rozhodčího 12:1 pro soupeře.

Po jedno zápasové pauze jsme poměřili síly s Lipníkem. Tohle byl úplný opak předchozích zápasů. Po celou dobu jsme dominovali a s přehledem jsme urvali první výhru na turnaji v poměru 8:3.

Do posledního zápasu s Jeseníkem jsme vstupovali s cílem zabojovat o konečné 3 místo na turnaji. Zápas se přeléval ze strany na stranu a o poločase byl stav 3:3. Kluci vstoupili do druhého poločasu s chutí zápas překlopit na naši stranu. Přestože se nám podařilo odskočit na rozdíl jedné branky, tak soupeř dokázal zápas otočit. Kluci se snažili zápas aspoň vyrovnat, ale už jim docházeli síly a na závěrečný nápor už neměli síly. Zápas jsme tak prohráli těsně 6:5.

Sestava:

Faltýnek, Neplech, Rataj, Stojan E., Stojan Š., Brzobohatý

Hodnocení:

První dva zápasy se nám nepovedly, ale poté jsme už předváděli lepší výkony. Pochvalu určitě zaslouží bratranci Stojanovi, kteří se podíleli na většině gólů. Výborně taky zachytal Filip Neplech. Celkově bych chtěl kluky pochválit za celý turnaj.

Závěrem děkuji rodičům za dopravu a za příjemný zbytek týdne.